четвер, 3 жовтня 2013 р.

збір чужого урожаю

Оскільки своїх врожаїв ми не маємо, допомагаємо збирати чужі. Знайомтеся, це наша сусідка, тьотя Люба, вона ж - Любов Іванівна
Це вона дає нам молоко, виноград і на свята годує смачнезними печеними качками. Вона ж відповідає на мільйон моїх запитань про сільське життя. Як топити грубу, коли орати поле, де шукати майстра з ремонту пральних машин, де в селі можна знайти стару скриню, тощо. Сьогодні і вчора ми трішки допомагали їй рвати буряки. На фото вона сидить і обрізає з тих буряків гичку. У цій ряднині, що на колінах, носить ту гичку коровам.

Малюк теж розважався у своє задоволення

А ще я пишаюся собою, бо напиляла дрів ручною пилою. Дві купки :)І зрозуміла, що коли пиляєш, треба не напрягатись і з прискоренням водити пилою туди-сюди, а дихати животом і думати про веселе. І настроюватись на тривале пиляння, а не "от зараз напружусь, бігом розпиляю і баста". Йога, чисто тобі йога.

Асана виглядає приблизно ось так


4 коментарі:

 1. буряки цукрові, йоу?

  класні зауваги про пиляння дрів (:

  малий крутий і шапка в тебе крута. хто в"язав?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. буряки кормові, йоу!

   шапку у лохвиці бабка з базару на замовлення зв"язала. у неї була на вітрині на розмір менша і з чорною окантовкою

   Видалити
 2. Еней кльовий в буряках і кукурудзі. Така велично спокійна тьотя Люба.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. вона, видно, коли порається, теж дише животом. в неї дві корови, три свині і ціла хмара птиці. і чоловік на роботу в лохвицю їздить, тобто здебільшого вона все сама.

   Видалити